Kinderdagverblijf en BSO:
Ilse Ezerman
Ans Schimmel
Deniz Karatas
Dilek Demirtas
adriaanvdende@kindercentrum.nl

2018-2019

 

Groep 1/2A:
Nanette van der Vegt - nanettevandervegt@archipelprimair.nl
Marielle Smeerdijk -  mariellesmeerdijk@archipelprimair.nl

Groep 1/2B:
Willemijn Jansen - willemijnjansen@archipelprimair.nl
Naomi Heeg- naomiheeg@archipelprimair.nl

Groep 1/2C:

Lenie van Beek - lenievanbeek@archipelprimair.nl
Antoniella Olthuis- antoniellaolthuis@archipelprimair.nl

Groep 3:
Marjanke Zwaferink - marjankezwaferink@archipelprimair.nl
Cindy Sloot -  cindysloot@archipelprimair.nl


Groep 3/4:
Irene Botterman - irenebotterman@archipelprimair.nl

Groep 4:
Ariadne Schuiten - ariadneschuiten@archipelprimair.nl
Marjolijn Kremer- marjolijnkremer@archipelprimair.nl

Groep 5:
Liesbeth Rouwenhorst - liesbethrouwenhorst@archipelprimair.nl
Marian Terlingen - marianterlingen@archipelprimair.nl

Groep 5/6:
Carlijn van den Heuvel- carlijnvandenheuvel@archipelprimair.nl
Kimly Besselink - kimlybesselink@archipelprimair.nl

Groep 6:
Dorine Oosterveld dorineoosterveld@archipelprimair.nl
Carlijn van den Heuvel
- carlijnvandenheuvel@archipelprimair.nl

Groep 7: 
Marlous Leunk
- marlousleunk@archipelprimair.nl

Groep 8A:
Leonie Pol - leoniepol@archipelprimair.nl
Ton Straayer - tonstraayer@archipelprimair.nl

Groep 8B:
Marloes van Velden - marloesvanvelden@archipelprimair.nl
Ton Straayer - tonstraayer@archipelprimair.nl

Intern begeleider:
Nardy Sloot -
nardysloot@archipelprimair.nl

Directeur:
Jettie van Osch - jettievanosch@archipelprimair.nl

Onderwijsassistent:
Danielle Maatman - daniellemaatman@archipelprimair.nl
Lindi Otten - lindiotten@archipelprimair.nl

Locatiemanager Kindercentrum.nl Zutphen:
Riwka Berg - r.berg@kindercentrum.nl

 

Informatie in beeld

Klik hier om naar de nieuwsbrieven te gaan.

Klik hier om naar het fotoalbum te gaan en de foto's te bekijken.

Twitter